Hizmet Koşulları

Hizmet Koşulları 1 Ocak 2024 tarihinde güncellenmiştir.


www.cemummak.com bu web sitesi (“ŞİRKET”, “biz” veya “bize”) Cem Ummak tarafından işletilmektedir. Siteyi kullanarak, bu hizmet koşullarına bağlı olmayı ve siteyi bu hizmet koşullarına, Gizlilik Politikamıza ve sitenin belirli bölümlerine veya Site üzerinden veya şirketten temin edilebilen ürün ve hizmetlere uygulayabilecek ek hüküm ve koşullara uygun olarak kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Siteye erişme, herhangi bir şekilde, otomatik olsun veya olmasın, Sitenin ve bu Hizmet Şartları ile sınırlandırılma sözleşmenizin kullanımını teşkil eder.


Bu hizmet koşullarını değiştirme veya sitenin kullanımı için zaman zaman yeni koşullar uygulama hakkını saklı tutarız, Bu durumda revize edilmiş hizmet koşullarını bu web sitesinde yayınlayacağız. Bu tür değişiklikleri gönderdikten sonra siteyi kullanmaya devam ederek, değiştirildiği gibi hizmet şartlarını kabul etmiş olursunuz.


FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI – SİZE SINIRLI LİSANSIMIZ

Bu Site ve sitede mevcut tüm malzemeler bize ve/veya bağlı veya lisans sahiplerinin mülkiyetindedir ve telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet yasaları ile korunmaktadır. Site, yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için sağlanmıştır. Sitede bulunan siteyi veya malzemeleri, haklarımızı ihlal eden veya bizim tarafımızdan yetkilendirilmemiş bir şekilde kullanamazsınız. Daha spesifik olarak, bu hizmet koşullarında veya materyallerin sahibi tarafından açıkça yetkilendirilmediği sürece, siteden herhangi bir materyali (e-posta veya diğer elektronik yollarla da dahil olmak üzere) herhangi bir şekilde veya ortamda değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayınlayamaz, yükleyemez, gönderemez, iletemez, çeviremez, satamaz, türev eserler yaratamaz, istismar edemez veya dağıtamazsınız. Bununla birlikte, zaman zaman, tüm telif hakkı ve diğer tescilli bildirimleri sağlam tutmanız koşuluyla, sitenin bireysel sayfalarının bir kopyasını kişisel, ticari olmayan kullanımınız için indirebilir ve/veya yazdırabilirsiniz.


KULLANMAK İÇİN LİSANS

Site üzerinden bize, internet gruplarına, sosyal medya ortamlarına veya çalışanlarımızdan herhangi birine e-posta, metin veya başka yollarla herhangi bir materyal (sınırlama olmaksızın, yorumlar, blog girişleri, Facebook ilanları, fotoğraflar ve videolar dahil) göndererek; (i)malzemenin sahibi olduğunuzu veya malzemenin sahibinin açık rızası ile ilanınızı veya başvurunuzu yaptığınızı; ve (ii) on üç yaşında veya daha büyük olduğunuzu temsil etmiş oluyorsunuz. Ayrıca,e-mail, posta, yazılı veya herhangi bir başka yolla bize materyal gönderdiğinizde, bize ve bizim tarafımızdan yetkilendirilmiş tüm kişilere, telif hakkı olmadan, kalıcı, münhasır olmayan, kısıtlanmamış şekilde kullanma lisansı vermiş ve bu materyalin tamamını veya bir kısmını, şimdi bilinen veya daha sonra geliştirilecek herhangi bir amaç için kısmen ya da tamamen değişiklik yapmak, çoğaltma, dağıtmak ve / veya alenen sergilemek vesair türev işleri yapma amacıyla bağışlamış olursunuz.


Yukarıdaki hibe, telif hakkı, ticari marka, hizmet markası veya ilgili herhangi bir yargı altındaki patent yasaları dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu tür ilan veya gönderimlerdeki mülkiyet haklarından yararlanma hakkını içerir. Ayrıca, bu tür hakların kullanılmasıyla bağlantılı olarak, bize ve bizim tarafımızdan yetkilendirilmiş olan herkese, sizi, uygun gördüğü şekilde adınıza, e-posta adresinize veya ekran adınıza göre ilan veya gönderilerinizin herhangi birinin yazarı olarak tanımlama hakkı verirsiniz.


Sizin tarafınızdan oluşturulan herhangi bir katkının, Türkiye Telif Hakkı Yasası’nda, tadil edildiği gibi, “ücret karşılığı yapılan eser” olarak kabul edileceğini kabul ve beyan edersiniz. Bunun gibi, bu eserlerdeki telif hakları, bunların oluşturulmasından itibaren ŞİRKET’e ait olacaktır. Bu nedenle, şirket, yazar ve münhasır sahibi olarak kabul edilecek ve şirketin belirlediği gibi, evrende, sürekli olarak, tüm dillerde, bilinen veya bundan sonra tasarladığı herhangi bir medyada, sonuçların ve ilerlemelerin herhangi birinden veya hepsinden yararlanma hakkına sahip olacaktır. Buradaki gönderilerinizin sonuç ve gelirlerinden herhangi birinin, telif hakkı Yasası’nın da “ücret karşılığı yapılan eser” olarak kabul edilmemesi durumunda, tadil edildiği gibi, ek tazminat ödemeden, firmaya sınırlama olmaksızın, tüm telif hakları ve ticari markalar da dahil olmak üzere bütün mülkiyet haklarını devredebilir ve aktarabilirsiniz bu tür materyallere ve tüm haklara, başlık, ilgi ve tüm bu mülkiyet haklarına her ortamda, şimdi bilinen ya da bundan sonra, evren boyunca, sonsuza dek tasarlanmış olsun. Siz tarafından önceden eserlerinin reprodüksiyon olan sitede yayınlanan malzeme bize ait olacaktır.


ŞİRKET’in, herhangi bir türde herhangi bir kayıt veya katkıyı kullanma ve görüntüleme yükümlülüğü olmadığını, ancak herhangi bir nedenle, bu tür materyallerin (veya bunların herhangi bir bölümünün) herhangi bir zamanda kullanılmasını ve gösterilmesini durdurmayı seçebileceğini kabul etmiş sayılırsınız. Bağlama ve çerçeveleme sınırlamaları. Bağlantı, sitenizin herhangi bir sponsorluğunu bize veya Site tarafından belirtmediği veya ima etmediği sürece siteye köprü metni bağlantısı kurabilirsiniz. Bununla birlikte, önceden yazılı iznimiz olmadan, sitenin içeriğinden herhangi birini çerçeve veya satır içi bağlantı kuramazsınız veya başka bir web sitesine veya başka bir hizmete materyal, içerik veya fikri mülkiyetimizden herhangi birini dahil edemezsiniz.


UYARILAR

Site boyunca, üçüncü taraflarca sağlanan internet sitelerine bağlantılar ve işaretçiler sağlayabiliriz. Bu tür üçüncü taraf sitelerle olan bağlantımız, bu tür sitelerin onaylanması veya sponsorluğu veya bu siteler aracılığıyla sunulan bilgiler, ürünler veya hizmetler anlamına gelmez. Buna ek olarak, ne biz ne de bağlı kuruluşlar, üçüncü tarafların sitede veya sitede veya sitede bizim tarafımızdan bağlantılı web sitelerinde sağlayabileceği herhangi bir bilgi, ürün veya hizmeti herhangi bir şekilde işletmez veya kontrol etmez.

Mevcut ise, üçüncü taraflarca bilgi sağlayıcılar dahil olmak üzere ifade edilen veya sunulan herhangi bir görüş, tavsiye, beyan, hizmet, teklif veya diğer bilgi veya içerik, ŞİRKET’e değil, ilgili yazarlara veya distribütörlere aittir. Ne şirket ne de herhangi bir üçüncü taraf bilgi sağlayıcısı, herhangi bir içeriğin doğruluğunu, eksiksizliğini veya yararlılığını garanti etmez. Ayrıca, şirket, yetkili bir şirket temsilcisi dışındaki herhangi bir sitenin herhangi bir yerinde yaptığı herhangi bir görüş, tavsiye veya bildirinin doğruluğundan ve güvenilirliğinden sorumlu değildir.


Sitede, şirkette veya herhangi bir üçüncü taraf sitesinde sunulan bilgi, ürün ve hizmetler “olduğu gibi” ve açık veya zimni herhangi bir garanti verilmeksizin sağlanır. Yürürlükteki yasalara uygun olarak izin verilen azami ölçüde, belirli bir amaca uygunluk ve ticari uygunluk ile ilgili zimni garantiler de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zimni tüm garantileri reddediyoruz. Sitenin veya işlevlerinin herhangi birinin kesintisiz veya hatasız olacağını, kusurların düzeltileceğini veya bülten panoları da dahil olmak üzere bu sitenin herhangi bir bölümünün veya mevcut hale getiren sunucuların virüslerden veya diğer zararlı bileşenlerden arındığını garanti etmiyoruz.


Sitenin veya materyallerin bu sitede veya üçüncü taraf sitelerde, doğruluğu, zamanlaması, güvenilirliği veya başka bir şekilde kullanılmasıyla ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktayız.


ŞİRKET’in bağlı şirketlerini, haleflerini, devralanlarını, devralanlarını ve lisanslarını ve bunların ana ve yan şirketleri, acenteleri, iştirakleri, memurları, yöneticileri, hissedarları ve her birinden ve aleyhindeki çalışanlarını savunmayı, ve burada belirtilen herhangi bir yükümlülüğü, garantiyi, beyanı veya sözleşmeyi ihlal etmenizden kaynaklanan veya bununla ilgili olarak yasal ücretler ve masraflar dahil olmak üzere tüm talepler, işlem nedenleri, zararlar, borçlar, maliyetler ve masrafları tazmin etmeyi ve şirketi mağdur etmeyeceğinizi kabul edersiniz.


ONLİNE TİCARET

Sitenin belirli bölümleri, üçüncü taraflarca sağlanan çevrimiçi olarak birçok farklı türde ürün ve hizmeti satın almanıza izin verebilir. Bu ürün ve hizmetlerin kalitesi, doğruluğu, zamanlaması, güvenilirliği veya diğer yönlerinden sorumlu değiliz. Sitedeki bir satıcıdan veya Siteyle bağlantılı bir siteden bir satın alma işlemi yaparsanız, söz konusu satıcının çevrimiçi mağazasına veya sitesine ziyaretiniz sırasında elde ettiğiniz bilgiler ve Kredi kartı numarası ve iletişim bilgileri hem satıcı hem de bizce toplanabilir. Bir satıcı, bizden farklı gizlilik ve veri toplama uygulamalarına sahip olabilir. Bu bağımsız politikalar için hiçbir sorumluluğumuz veya yükümlülüğümüz yoktur. Ayrıca, Site üzerinden veya Site üzerinden ürün veya hizmet satın aldığınızda, söz konusu ürün veya hizmetlerin satın alınması veya kullanımı için özel olarak geçerli olan ek şart ve koşullara tabi olabilirsiniz. Bir satıcıya, çevrimiçi mağazasına, gizlilik politikalarına ve / veya uygulanabilecek ek şart ve koşullara ilişkin daha fazla bilgi için, o satıcının web sitesini ziyaret edin ve bilgi bağlantılarına tıklayın veya doğrudan satıcıyla iletişim kurun. Bizi ve iştiraklerimizi uğradığınız herhangi bir zarardan serbest bırakırsınız ve Site üzerinden üçüncü şahıslar tarafından sunulan herhangi bir ürün veya hizmetin satın alınmasından veya kullanımından kaynaklanan bize veya bunlara karşı herhangi bir iddiada bulunmamayı kabul edersiniz.


Belirli mal ve hizmetlerin ödenmesi ve teslimatı ile ilgili olarak sitemizde veya Sitemizde bulunan herhangi bir üçüncü taraf ile katılımınız, yazışmanız veya iş ilişkileriniz ve bu tür işlemlerle ilgili diğer şartlar, koşullar, temsiller veya garantiler yalnızca siz ve bu tür üçüncü taraf arasında yer almaktadır. Şirketin, bu tür anlaşmaların sonucu olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıp, hasar veya diğer konulardan sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.


Sizin tarafınızdan yapılan tüm alımlardan veya Site aracılığıyla sizin adınıza hareket eden birinden maddi olarak sorumlu olmayı kabul edersiniz. Siteyi kullanmayı ve yalnızca yasal, ticari olmayan amaçlar için Site üzerinden hizmet veya ürün satın almayı kabul edersiniz.


Ayrıca, spekülatif, yanlış veya hileli amaçlar için veya belirli bir ürün veya hizmet talebinin öngörülmesi amacıyla herhangi bir alışveriş yapmamayı kabul edersiniz. Yalnızca kendiniz için veya yasal olarak izin verdiği başka bir kişi için mal veya hizmet satın almayı kabul edersiniz. Üçüncü tarafın kişisel bilgilerini bize veya bir satıcıya göndermenizi gerektiren bir üçüncü taraf için satın alma işlemi yaparken, söz konusu üçüncü tarafın kişisel bilgilerini sağlamak için bu üçüncü tarafın açık onayını aldığınızı beyan edersiniz.

Satın alma işleminiz yalnızca kişisel kullanım içindir. Satın almaların paylaşılmasına izin verilmez ve izinsiz olarak kabul edilir, telif hakkıyla korunan malzememizi ihlal eden bir kullanımdır ve ihlal edenleri yükümlülük altına alabilir.


Bir kursa (yöne) yapılan ödemenin reddedilmesi durumunda, sistemimiz premium malzemelerimize erişimi otomatik olarak devre dışı bırakacaktır. (Anlıyoruz. Bu genellikle bir kredi kartının kullanım süresinin dolması nedeniyle oluyor.) Erişiminizi geri kazanmaya yardımcı olmak istiyoruz, bu nedenle bu sorunu çözmek için sizinle iletişim kurmak için her türlü çabayı göstereceğiz. Faturalandırma sorunu çözüldüğünde erişimi geri yükleriz.


İNTERAKTİF ÖZELLİKLER

Bu Site, bülten panoları, web günlükleri, sohbet odaları ve bize geri bildirim sağlayan e-posta hizmetleri ve kullanıcılar arasındaki gerçek zamanlı etkileşim ve kullanıcıların başkalarıyla iletişim kurmasına izin veren diğer özellikler gibi çeşitli özellikleri içerebilir. İlan panolarına, web kayıtlarına, sohbet odalarına ve Sitedeki diğer kamuya açık ilan alanlarına gönderilen veya Sitedeki herhangi bir e-posta servisi aracılığıyla gönderilenlere ilişkin sorumluluk, her kullanıcıya aittir – yalnızca yayınladığınız veya gönderdiğiniz materyallerden sorumlusunuz. Sizin veya başkalarının Site üzerinden sağlayabileceği mesajları, bilgileri veya dosyaları kontrol etmiyoruz. Aşağıdaki maddeler sitenin kullanım koşullarının dışındadır:


· Başka herhangi bir kullanıcının Siteyi kullanmasını ve keyfini çıkarmasını sınırlama veya engelleme.


· Siteyi, herhangi bir kişinin veya varlığın kimliğine bürünmek veya bir kişi veya varlık ile olan ilişkinizi yanlış ifade etmek veya başka bir şekilde yanlış beyan etmek için kullanın.


· Siteyi veya özelliklerini sağlamak için kullanılan sunucu veya ağları engelleyin veya bozun ya da Siteyi sağlamak için kullandığımız ağların gereksinimlerine, prosedürlerine, politikalarına veya düzenlemelerine uymayın.


· Başka herhangi bir kullanıcının Siteyi kullanmasını ve keyfini çıkarmasını sınırlama veya engelleme.


· Siteyi, başkalarını yasa dışı faaliyetlerde bulunmaya teşvik etmek veya tahrik etmek veya herhangi bir kimsede yaralanma veya mal zararına neden olmak için kullanın.


· Siteye yetkisiz erişim veya bu siteye bağlı herhangi bir hesap, bilgisayar sistemi veya ağa, hack, şifre madenciliği veya diğer yasadışı yollarla erişin.


· Bu Site aracılığıyla kasıtlı olarak kullanıma sunulmayan herhangi bir yolla herhangi bir malzeme veya bilgi edinme veya elde etme girişimi.


· Siteyi, herhangi bir yasadışı, tehdit edici, küfürlü, iftira edici, iftira edici, müstehcen, kaba, Pornografik, saygısız veya uygunsuz bilgiyi herhangi bir şekilde göndermek veya iletmek, bunlarla sınırlı olmamak üzere, suç teşkil edecek, hukuki sorumluluk doğuracak veya yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası hukuku ihlal edecek şekilde davranışı oluşturan veya teşvik eden herhangi bir iletimi de içeren şekilde kullan.


· Gizlilik ve tanıtım haklarının ihlali veya telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet hakları ile korunan materyal de dahil olmak üzere, başkalarının haklarını ihlal eden veya ihlal eden herhangi bir bilgi, yazılım veya başka bir materyal göndermek veya iletmek için veya bunlara ilişkin türev çalışmaları, önce mal sahibinden veya hak sahibinden izin almaksızın Siteyi kullanın.


· Virüs ya da diğer zararlı bileşenler içeren herhangi bir bilgi, yazılım ya da diğer materyali göndermek ya da iletmek için Siteyi kullanın.


· Siteyi yayınlamak, iletmek veya herhangi bir şekilde ticari amaçlarla reklam içeren herhangi bir bilgi, yazılım veya başka bir malzemeden yararlanmak için kullanın.


· Siteyi, açık yazılı onayımız olmadan, herhangi bir ürün veya hizmeti satın almak veya satmak ya da herhangi bir şekilde bağış yapmak için tanıtmak veya istemek için kullanın.


· Pazarlama amaçları için sitenin diğer kullanıcıları tarafından yayınlanan herhangi bir e-posta adresi veya diğer kişisel bilgileri toplayın.


Şirket, sitelerinde mesaj panoları, sohbetler ve diğer kamu forumlarına ev sahipliği yapabilir. İşbu sözleşmenin şart ve koşullarına uymayan kullanıcılar, gelecekte mesaj panolarına, sohbetlere veya diğer kamu forumlarına gönderilmeyip reddedilebilir. Şirket veya belirlenmiş aracıları herhangi bir nedenle herhangi bir zamanda herhangi bir kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği kaldırabilir veya değiştirebilir. Mesaj panoları, sohbetler ve diğer kamu forumları, kullanıcılar ve aboneler için tartışma merkezleri olarak hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Bu ortak forumlarda yayınlanan bilgi ve içerik, şirket personeli, şirketin dış katılımcıları veya bazıları anonim kullanıcı adları kullanabilecek şirketle bağlantılı olmayan kullanıcılar tarafından sağlanabilir. ŞİRKET, tüm sorumluluk ve onayları açıkça reddeder ve bu forumlarda üçüncü şahıslar tarafından yapılan veya görüntülenen hiçbir fikrin, tavsiyenin, bilginin veya ifadenin geçerliliğine dair hiçbir beyanda bulunmaz, bu tür ilanlardaki veya bir mesajda gömülü köprülerdeki herhangi bir hata veya eksiklikten de sorumlu değiliz. Hiçbir koşulda, bağlı kuruluşlarımız, tedarikçilerimiz veya acentelerimiz, bu forumlar aracılığıyla elde edilen bilgilere olan güveninizden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacaktır. Bu forumlarda ifade edilen görüşler yalnızca katılımcıların görüşleri olup, şirketin, ortaklarının veya iştiraklerinin görüşlerini yansıtmamaktadır.


ŞİRKET’in, mesaj panolarındaki, sohbet odalarındaki veya sitelerdeki diğer halka açık forumlardaki herhangi bir içeriği veya postaları izleme yükümlülüğü yoktur. Bununla birlikte, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak aynı izleme hakkına sahip olduğumuzu kabul edersiniz. Ek olarak, herhangi bir sebeple, kısmen veya tamamen, herhangi bir kayıt veya içeriği herhangi bir nedenle değiştirme, düzenleme, kaldırma, reddetme ve bu tür materyalleri ve bunların iletimini çevreleyen koşulları; herhangi bir yasa, yönetmelik, yasal süreç veya hükümet isteğini yerine getirmek için ve kendimizi, müşterilerimizi, sponsorlarımızı, kullanıcılarımızı ve ziyaretçilerimizi memnun etmek amacıyla üçüncü taraflara ifşa etme hakkını saklı tutarız.


Zaman zaman programlarımızın bir parçası olarak çevrimiçi bir topluluğa erişimi de dahil ediyoruz. Her üyenin gruba değer katmasınıistiyoruz. Amacımız, topluluğumuzu üye olduğunuz en değerli topluluk haline getirmektir. Bu nedenle, herhangi bir zamanda kimseyi kaldırma hakkını saklı tutarız. Bunu nadiren yapıyoruz, ancak topluluklarımızı ne kadar ciddiye aldığımızı size bildirmek istiyoruz.


KAYIT

Sitenin belirli özelliklerine erişmek için sizden cinsiyet, doğum yılı, posta kodu ve ülke dahil olmak üzere bazı demografik bilgileri sağlamanızı isteyebiliriz. Ayrıca, Sitenin sohbet odaları, web günlükleri veya bülten panoları gibi belirli bir özelliği için kaydolmayı seçtiyseniz, sağlanan formda bize kayıt olmanız da istenebilir ve bu kayıt, adınız ve e-posta adresiniz gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler sağlamanızı gerektirebilir. Sitenin kayıt formu tarafından istendiğinde kendiniz hakkında gerçek, doğru, güncel ve eksiksiz bilgi vermeyi kabul edersiniz. Bu bilgilerin yanlış, yanlış veya eksik olduğundan şüphelenmek için makul gerekçelerimiz varsa, hesabınızı askıya alma veya feshetme ve sitenin (veya herhangi bir bölümünün) mevcut veya gelecekteki kullanımını reddetme hakkımız vardır. Kayıt sürecinin bir parçası olarak bize verdiğiniz kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri kullanmamız Gizlilik politikamızın Şartlarına tabidir.


PAROLALAR

Sitenin belirli özelliklerini kullanmak için, Sitenin kayıt işlemi sırasında alacağınız bir kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız olacaktır. Parola ve hesabın gizliliğini korumaktan ve parolanız veya hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden (sizin tarafınızdan veya başkaları tarafından) siz sorumlusunuz. Parolanızın veya hesabınızın yetkisiz kullanımı herhangi bir güvenlik ihlali durumunda bizi derhal bilgilendirmeyi ve her oturumun sonunda hesabınızdan çıkmayı kabul edersiniz. Parolanızı veya hesap bilgilerinizi koruyamamaktan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu değiliz ve olmayacağız.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Hiçbir koşulda, yan kuruluşumuz ve ana şirketlerimiz veya iştiraklerimiz, mesajlaşma, bloglar, başkalarının yorumları, kitaplar, e-postalar, ürünler veya hizmetler veya üçüncü taraf materyaller, ürünler veya site aracılığıyla veya herhangi bir şekilde tarafımızdan sunulan hizmetler de dahil olmak üzere sitenin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan doğrudan, dolaylı, tesadüfi, özel veya sonuçsal hasarlardan bu tür zararların olasılığı hakkında önceden bilgilendirilsek bile sorumlu olmayacaktır. (bazı devletler, belirli zarar kategorilerinin hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, yukarıdaki sınırlama sizin için geçerli olmayabilir. bu gibi durumlarda, yan kuruluşumuzun ve ana şirketlerimizin veya iştiraklerimizin sorumluluğumuz ve sorumluluğumuz, bu tür devlet yasalarının izin verdiği ölçüde sınırlıdır.) Özel olarak, herhangi bir kullanıcının iftira edici, hakaret içeren veya yasa dışı davranışlarından sorumlu olmadığımızı kabul etmektesiniz.


Siteden, sitedeki herhangi bir malzeme, ürün veya hizmetten veya sitenin şart ve koşullarından memnun değilseniz, tek ve münhasir çareniz siteyi ve ürünleri, hizmetleri ve / veya malzeme şirketini kullanmayı bırakmaktır. Ürünler, hizmetler ve / veya malzeme şirketi bir yatırım danışmanlığı hizmeti değildir, bir yatırım danışmanı değildir ve kişiselleştirilmiş finansal danışmanlik sağlamaz veya bir finansal danışman olarak hareket etmez.


Sadece eğitim amaçlı olarak varız ve burada ve ürünlerimizde ve hizmetlerimizde yer alan malzeme ve bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Bizim tarafımızdan sağlanan bilgilerin hiçbiri, herhangi bir şirketin, güvenliğin veya fonun bir ciro, öneri veya sponsorluğu olarak, satın almak veya satmak için bir teklifin teklifi veya talebi olarak, yatırım, vergi, muhasebe veya yasal tavsiye olarak tasarlanmamıştır. Bilgilerimize, menkul kıymetlerde veya diğer yatırımlarda işlem yapmak amacıyla güvenilmemelidir.

Vergi, hukuk veya yatırım danışmanlığı teklif etmiyoruz ya da sunmuyoruz. Tarafımızdan sağlanan herhangi bir bilgi üzerinde hareket etmeden önce vergi, hukuk veya finans uzmanlarına danışmaktan siz sorumlusunuz. Bu site sürekli olarak geliştirilme aşamasındadır ve şirket, herhangi bir amaç için doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir şekilde zimni veya açık garanti vermez.

Şirket veya iştirakleri tarafından hiçbir temsilin yapılmadığını ve bu program katılımdan elde edilebilecek gelecekteki gelir, gider, satış hacmi veya potansiyel karlılığa dayandığını onaylar ve kabul edersiniz.


FESİH

Siteyi veya sitenin herhangi bir bölümünü herhangi bir zamanda haber vermeden kullanma hakkınızı iptal edebilir veya feshedebiliriz. İptal veya sonlandırma durumunda, bu tür iptal veya sonlandırma işleminden etkilenen sitenin bir kısmına artık erişme yetkiniz yoktur. Siteden indirilen malzemelerle ilgili olarak size getirilen kısıtlamalar ve bu hizmet koşullarında belirtilen sorumlulukların reddi ve sınırlandırmalar devam edecektir.


İADE POLİTİKASI

Bir etkinlik için bir ürün veya hizmet veya bilet satın aldığınızda, herhangi bir geri ödeme yapılmasını sağlayabilir veya sağlayamayabilir. Her belirli ürün, hizmet, etkinlik veya kurs, kendi iade politikasını belirleyecektir.


DİĞER

1998 dijital Milenyum telif hakkı yasası (“DMCA”), İnternette görünen malzemenin ABD telif hakkı yasası uyarınca haklarını ihlal ettiğini düşünen telif hakkı sahiplerine başvuru sağlar. Şirket tarafından barındırılan malzemelerin telif hakkınızı ihlal ettiğine iyi niyetle inanıyorsanız, siz veya aracınız, materyalin kaldırılmasını veya erişimi engellenmesini isteyen bir bildirim gönderebilir. Bir telif hakkı sahibi veya adına hareket etmeye yetkili bir kişi tarafından DMCA gerekliliklerine uymayan herhangi bir bildirim, yeterli bildirim olarak kabul edilmeyecek ve ŞİRKET’in fiili gerçekleri veya durumlarını ihlal eden gerçek bilgiler veya koşullar hakkında bilgi vermeyecek şekilde kabul edilmeyecektir. Telif hakkı ihlali bildiriminin hatalı bir şekilde size karşı yapıldığına inanıyorsanız, DMCA, ŞİRKET’e bir karşı bildirim göndermenize izin verir. Tüm bildirimler ve karşı bildirimler, DMCA tarafından uygulanan geçerli yasal gereklilikleri yerine getirmelidir;


Ayrıntılar için https://www.loc.gov/copyright adresine bakınız. ŞİRKET’in telif hakkı ihlali iddiaları ya da karşı bildirim talepleri için Telif Hakkı Temsilcisi’ne şu adresten erişilebilir: ummakcem@gmail.com

Bu Anlaşma, ŞİRKET’in ve ilgili görevlilerimizin, haleflerimizin, mirasçılarımızın ve yasal temsilcilerimizin yararına bağlayıcı olacaktır. Bu Sözleşme veya buradaki herhangi bir hak, ŞİRKET’in önceden yazılı izni olmadan verilemez. Yukarıdakilere rağmen, bu sözleşme kapsamındaki tüm hak ve yükümlülükler, şirket tarafından herhangi bir bağlı kuruluşa veya tamamen sahip olduğu bağlı ortaklıklara serbestçe atanabilir.

Bu Kullanım Koşulları, Florida eyaletinin yasalarına uygun olarak yönetilir ve yorumlanacaktır ve herhangi bir anlaşmazlık İFloarida Eyaletinin bağlayıcı tahkime tabi olacaktır.


Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmü kanunsuz, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz ise, bu hüküm bu sözleşmeden ayrılabilir sayılır ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.


UYARI

Çok düşük bir ihtimal olmasına rağmen, Bu politika istediğimiz zaman değiştirilebilir. Bu politikayı güncellememiz gerekirse, güncellemeleri Web sitemizde bu sayfada yayınlayacağız.

Hizmet koşullarımızla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen onları yönlendirin:ummakcem@gmail.com

“Hiçbir şey zor değil, sadece şu an doğru formülü bilmiyorsun.”